Zvuk doma

Ešte nedávno boli hi-fi systémy navrhované do jednej izby, zaberali mnoho priestoru a rozumel im zväčša len jeden „expert“ v rodine. Máme pre vás lepší nápad. Predstavte si, že prichádzate domov, dotknete sa elegantne zabudovanej klávesnice a priestor sa zaplní hudbou. Aká to bude? Klasika pre relaxáciu po náročnom dni v obývačke, rocková hudba pre rozprúdenie krvi v pracovni, alebo obľúbené správy počas prípravy večere v kuchyni?
Hudba v ktorejkoľvek izbe stlačením jediného tlačidla?
A čo keby celý tento systém - vrátane reproduktorov - boli v podstate neviditeľné?
Zbavte sa stohov audio komponentov a káblov zaberajúcich všade miesto. Rozlúčte sa s veľkými skriňovými reproduktormi, ktoré neladia so zariadením bytu.
Príjemná predstava, však?
Jediné, čo vidíte sú elegantné klávesnice a reproduktory – inteligentne dizajnované – zabudované do stien a stropu, aby splynuli s vašim interiérom. Stlačením jedného tlačidla počúvajte váš výber hudby.
Kdekoľvek, kedykoľvek. Vitajte v jednoduchom svete MultiRoom audio.
......................................................................................................................................................................
MediaTech spol. s r. o., ako výhradný zástupca americkej značky Russound vám prináša pohodlné a jednoduché riešenie zvuku na mieru vášho domova podľa vašich predstáv.

Viac info na: www.ZvukDoma.sk
© 2009 JaviJani s.r.o.   Všetky práva vyhradené.    Design & Programming by Soyamedia
+421 (0)2 458 789