HOLZ-TECH, s.r.o.


Sme slovenský výrobca s 15-ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti výroby a montáže masívnych drevených parkiet. Vyrábame klasické lamelové parkety, mozaikové, intarzované a aj priemyselné parkety. Všetky druhy parkiet vieme vyrobiť aj na mieru podľa dopytovaných predložených vzorov. Na výrobu používame kvalitné, tvrdé dreviny s dobrými záťažovými vlastnosťami a dlhou životnosťou – Dub (kráľovská drevina), Jaseň, Agát (parený), ale aj iné podľa požiadaviek zákazníka.

Drevené podlahy odporúčame do súkromných rodinných domov, bytov, historických objektov, reprezentačných, komerčných, športových a iných priestorov. Vyrábané rozmery sú vhodné aj pre podlahové kúrenie. Podlahu z masívneho dreva možno viackrát prebrúsiť a stále môže vyzerať ako nová. Drevené parkety majú dlhú životnosť a sú investíciou, ktorá sa vždy oplatí.

Drevo je prírodný materiál, ktorý v ľuďoch vyvoláva pocit tepla, pohody, prirodzenosti a krásy, nehovoriac o tom, že drevený materiál pôsobí príjemne a vznešene. Naše parkety sa určite stanú dominantným prvkom vo Vašom interiéri. Garantujeme Vám výhodné ceny, vysokú kvalitu a pri dodržaní predpísanej starostlivosti o podlahu (relatívna vlhkosť 40 – 60 %) doživotnú životnosť a záruku.

Kontakt:

Mob: +421915830085
Fax: +421415521914
Mail: pavol.stamm@holz-tech.sk
Web: www.holz-tech.sk

Adresa: HOLZ-TECH, s.r.o.
Ul. 1. mája 1360
014 01 Bytča
© 2009 JaviJani s.r.o.   Všetky práva vyhradené.    Design & Programming by Soyamedia
+421 (0)2 458 789